David ZoufalýWeb specialist heavylifter

David Zoufalý

Reference

Mgr. Václav Mach

Mgr. Václav Mach

Jednatel ADKINS Legal

Práce pana Zoufalého je vždy zcela perfektní a na velice profesionální úrovni. Vše je řešeno s cílem na kompatibilitu s dostupnými webovými prohlížeči, a to samozřejmě i ve verzi pro mobilní zařízení. Vše je vždy připraveno na to, aby webová prezentace byla připravena pro internetový marketing a šla využít v maximální možné míře analytika marketingových kampaní na webové stránky navázané. Pokud se přeci jen vyskytne problém, vše je obratem řešeno ke spokojenosti zákazníka. Díky za perfektní práci.

Ing. Přemysl Piskač

Ing. Přemysl Piskač

Jednatel Czech-us agency

Na Davidovi se cením toho, že za ním stojí kvalitně odvedená práce. Pro naši firmu byl velkým přínosem a weby, které u nás tvořil a optimalizoval, nám nyní generují návštěvnost a také zákazníky. Věřím, že i nadále budeme schopni společně spolupracovat.

Ing. Jindřích Josífek

Ing. Jindřich Josífek

Jednatel Institutu Rozvoje Kompetencí

S Davidem jsme začali spolupracovat v březnu 2017 a od prvních krůčků při zadávání úkolů s nezbytnou kontrolou je nyní David na úrovni samostatné jednotky, která na sobě neustále pracuje a přináší cenné podněty a vylepšení k projektům, které jsou mu předány k realizaci. Za nás absolutní spokojenost.

Mgr. Kristýna Machová, L.L.M.

Mgr. Kristýna Machová, L.L.M.

Jednatel ADKINS Legal

S Davidem spolupracuji již několik let a líbí se mi jeho důraz na hledání trvale přínosného řešení pro mou firmu a naše klienty. Zaměřuje se na validitu kódu, dodržení best practices pro SEO, ale především na dobrý uživatelský zážitek, ve kterém mimo jiné uplatňuje svůj smysl pro detail.

Ing. Michal Blažek

Jednatel Marketing Makers

Při své pozici denně komunikuji s vývojáři z různých společností. Na Davidovi musím stále obdivovat jeho schopnost zastat roli frontend, backend, UX i grafika a zejména pak jeho smysl pro detail při frontend vývoji, kdy se zaměřuje nejen na funkčnost aplikací, ale i na jejich rychlost a kvalitní analytiku, což nám pomáhá aplikace stále zlepšovat.